Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Oferujemy Państwu możliwość uatrakcyjnienia pobytów w regionie Świętokrzyskim, a w szczególności w okolicach miast Kielce i Chęciny. Przejażdżka pojazdem elektrycznym typu meleks to  wyjątkowo wygodny sposób na poznanie najwspanialszych zabytków i atrakcji turystycznych regionu, umili pobyt i pozostawi po sobie niezapomniane wrażenia.

Wycieczki te umożliwiają w znacznie krótszym czasie zobaczyć wszystkie warte odwiedzenia miejsca. Zwiedzanie meleksami może odbywać się z audio-przewodnikiem.

 

Wycieczki meleksem to również niesamowita atrakcja dla rodzin z dziećmi, które nie tylko mogą zobaczyć coś ciekawego, ale również odbyć fascynującą podróż, która sama w sobie jest dla nich interesująca. 

 

Ta forma wycieczki umożliwia również osobom, które mają problemy z turystyką pieszą (niepełnosprawnym czy w starszym wieku) bez ograniczeń zwiedzić nasz piękny region – okolice miast Kielce i Chęciny

W trakcie wycieczki, specjalnie dla Państwa, zatrzymamy się na zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz na zwiedzanie wybranych zabytków.

 

Oferowane przez nas usługi to doskonałe i elastyczne rozwiązania zarówno dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup, biur i agencji turystycznych, a także idealna dla firm urządzających wyjazdy szkoleniowe bądź konferencje, oczekujących profesjonalnie i kompleksowo dostarczanych i wykonywanych usług.

Dogodność - naszych gości możemy odebrać bezpośrednio z hotelu i odwieźć po zakończeniu zwiedzania.

Komfort  - wygodne meleksy zapewniają przyjemne zwiedzanie oraz możliwość zobaczenia o wiele więcej niż podczas wycieczki pieszej.

 

Z ofertą zwiedzania miasta Kielce można zapoznać się tutaj, natomiast miasta Chęciny i okolic tutaj.